Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE SI REPARATIE

Număr anunț
DA40631618
Autoritate contractantă
COMUNA STEFANESTI (CUI 2573918)
Furnizor / câștigător
FANE COM SRL (CUI RO13166960)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.298,35 RON
Valoare atribuită
5.298,35 RON
Data publicării
15.06.2026 16:25
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 07:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.298,35 RON

din 5.298,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.