Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicitate anunț la cuvânt în cotidianul Transilvania Expres

Număr anunț
DA41052121
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT DIN MUNICIPIUL BRASOV (CUI 49839839)
Furnizor / câștigător
SMART SOCIAL COMMUNICATIONS STAR S.R.L. (CUI 40457940)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,50 RON
Valoare atribuită
133,50 RON
Data publicării
26.08.2026 10:05
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,50 RON

din 133,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.