Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalp de iluminat ornamental

Număr anunț
DA41051717
Autoritate contractantă
Colegiul National Militar "Dimitrie Cantemir" BREAZA -Unitatea Militara02525 Breaza (CUI 2843353)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34928510-6 · Stalpi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.330,30 RON
Valoare atribuită
9.330,30 RON
Data publicării
26.08.2026 09:43
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.330,30 RON

din 9.330,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.