Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REMEDIERE

Număr anunț
DA41052916
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nikola Tesla (CUI 4203636)
Furnizor / câștigător
INTELLIGENT PROFILE SRL (CUI 31724798)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.374,90 RON
Valoare atribuită
75.374,90 RON
Data publicării
26.08.2026 10:43
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.374,90 RON

din 75.374,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.