Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta pt proiectul "Demolare Corp C3, construire si dotare cladire P+2E, amenajari exterioare"

Număr anunț
DA41050783
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
IUNISTART CONSULT (CUI 50903552)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
26.08.2026 08:39
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.