Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA HARDOX 500, 20 x 2000 x 6000
- Număr anunț
- DA41050556
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. (CUI RO10639878)
- Furnizor / câștigător
- CHARLIE COMAT SRL (CUI RO2295170)
- Cod CPV
- 44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.360 RON
- Valoare atribuită
- 27.360 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 08:21
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.360 RON
din 27.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro