Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Policarbonat celular, transparent, 6 x 2,10 m x 6 mm
- Număr anunț
- DA41048858
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.054,54 RON
- Valoare atribuită
- 4.054,54 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:37
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.054,54 RON
din 4.054,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro