Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rolete textile personalizate

Număr anunț
DA41053723
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 (CUI 28363421)
Furnizor / câștigător
PEVITEX SRL (CUI RO24263438)
Cod CPV
45421145-2 · Lucrari de instalare de rolete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.431 RON
Valoare atribuită
1.431 RON
Data publicării
26.08.2026 11:23
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.431 RON

din 1.431 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.