Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE PENTRU SCDCOC
- Număr anunț
- DA41053398
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CRESTEREA OVINELOR SI CAPRINELOR POPAUTI (CUI RO24513739)
- Furnizor / câștigător
- TRIO INVEST GRUP SRL (CUI 18358754)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.687,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.687,60 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:07
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.687,60 RON
din 3.687,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro