Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA EURO 5

Număr anunț
DA41053302
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
DESIRA IMPEX SRL (CUI 4983108)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,50 RON
Valoare atribuită
425,50 RON
Data publicării
26.08.2026 11:03
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,50 RON

din 425,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.