Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa extractoare - SRTFC Brasov/Depoul Sibiu

Număr anunț
DA41054029
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MARKET TOOLS MANAGEMENT S.R.L. (CUI 48793555)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,55 RON
Valoare atribuită
383,55 RON
Data publicării
26.08.2026 11:38
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,55 RON

din 383,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.