Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere container

Număr anunț
DA41053252
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDEȚEAN PENTRU ARTELE SPECTACOLULUI ȘI CULTURĂ ''GEORGE CIPRIAN'' BUZĂU (CUI 55188778)
Furnizor / câștigător
RER SUD S.A. (CUI RO7449237)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220 RON
Valoare atribuită
220 RON
Data publicării
26.08.2026 11:00
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220 RON

din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.