Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cosuri de gunoi si europubele Sala Polivalenta

Număr anunț
DA41049018
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
WILD WEST INFINITY SRL (CUI RO34727209)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.560 RON
Valoare atribuită
53.560 RON
Data publicării
25.08.2026 14:45
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.560 RON

din 53.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.