Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI AER CONDITIONAT reparatii

Număr anunț
DA41031816
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE IN DOMENIUL MINIER PETROLIER SI AL STOCARII GEOLOGICE A DIOXIDULUI DE CARBON (CUI 50306805)
Furnizor / câștigător
ACME CONSTRUCTII SI INSTALATII S.R.L. (CUI 53509324)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
21.08.2026 11:38
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.