Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII CAPITALE ANSAMBLURI ARHITECTURALE, RECONDITIONARE MONUMENTE SITUATE LA SCOLI
- Număr anunț
- DA41030291
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- IONIŢĂ CRISTINEL-NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31575491)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.955 RON
- Valoare atribuită
- 129.955 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:08
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129.955 RON
din 129.955 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro