Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie retea de distributie apa pe str. Petru Rares, oras Valenii de Munte

Număr anunț
DA41053823
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
TOMINA CONT SRL (CUI RO7539550)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.926,80 RON
Valoare atribuită
34.926,80 RON
Data publicării
26.08.2026 11:28
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.926,80 RON

din 34.926,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.