Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii remediere defectiuni sistem de alarmare

Număr anunț
DA41052935
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII IASI (CUI 13590868)
Furnizor / câștigător
GIP EST SRL (CUI RO8818162)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,35 RON
Valoare atribuită
176,35 RON
Data publicării
26.08.2026 10:43
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,35 RON

din 176,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.