Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCARCARE FREON DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA41052774
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CRESTEREA OVINELOR SI CAPRINELOR POPAUTI (CUI RO24513739)
- Furnizor / câștigător
- REC SRL (CUI RO7143660)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507,69 RON
- Valoare atribuită
- 507,69 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:35
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
507,69 RON
din 507,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro