Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE SISTEM AC FORD RANGER 2.2 TDCI

Număr anunț
DA41052754
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CRESTEREA OVINELOR SI CAPRINELOR POPAUTI (CUI RO24513739)
Furnizor / câștigător
REC SRL (CUI RO7143660)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.615,70 RON
Valoare atribuită
1.615,70 RON
Data publicării
26.08.2026 10:34
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.615,70 RON

din 1.615,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.