Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare aparate aer conditionat

Număr anunț
DA41053559
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU (CUI 4505413)
Furnizor / câștigător
MATHIAS INVEST SRL (CUI 3162635)
Cod CPV
51514000-8 · Servicii de instalare de utilaje diverse de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.991,32 RON
Valoare atribuită
12.991,32 RON
Data publicării
26.08.2026 11:15
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.991,32 RON

din 12.991,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.