Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MONITORIZARE A SISTEMELOR DE ALARMARE

Număr anunț
DA41051428
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
Furnizor / câștigător
BEST GUARD SISTEMS S.R.L. (CUI RO16683457)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
26.08.2026 09:26
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.