Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DIRIGENȚIE DE ȘANTIER - „EFICIENȚĂ ENERGETICĂ – GRĂDINIȚA NR. 2 BRAȘOV

Număr anunț
DA41050423
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
BETA-COPS SRL (CUI RO2841948)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.770 RON
Valoare atribuită
147.770 RON
Data publicării
26.08.2026 08:03
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147.770 RON

din 147.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.