Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii DDD la Liceul Tehnologic "Constantin Bursan" Hunedoara

Număr anunț
DA41053086
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BURSAN (CUI 4468862)
Furnizor / câștigător
DD CHIM SRL (CUI RO2126332)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.577,75 RON
Valoare atribuită
5.577,75 RON
Data publicării
26.08.2026 10:53
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.577,75 RON

din 5.577,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.