Ofertă acceptată
Cumpărare directă
90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
- Număr anunț
- DA41052827
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,EMIL BRAESCU” MAGURA (CUI 21859372)
- Furnizor / câștigător
- MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.990,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.990,40 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:38
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.990,40 RON
din 2.990,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro