Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet DDD

Număr anunț
DA41052196
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC IOAN POPESCU (CUI 8005097)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE SA (CUI 18916672)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.536,57 RON
Valoare atribuită
5.536,57 RON
Data publicării
26.08.2026 10:09
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.536,57 RON

din 5.536,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.