În desfășurare
Anunț de participare
Executie de lucrari pentru obiectivul de investitie „DEMOLARE SI CONSTRUIRE GRADINITA SI SCOALA CU CLASELE I-VIII, SAT CIRESU, COMUNA CATEASCA, JUDETUL ARGES”
- Număr anunț
- SCN1179142
- Autoritate contractantă
- Comuna Cateasca (Primaria Cateasca) (CUI 4971995)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.503.475,06 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:28
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279010
Documente
Documentația de atribuire
- AC 41_2026 (2).pdf
- AC nr. 47_2026.pdf
- caiet de sarcini.pdf
- Formulare.pdf
- Informatii generale.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279010.pdf
- Model de contract.pdf
- PTH.part01.rar
- PTH.part02.rar
- PTH.part03.rar
- PTH.part04.rar
- PTH.part05.rar
- PTH.part06.rar
- PTH.part07.rar
- PTH.part08.rar
- PTH.part09.rar
- PTH.part10.rar
- PTH.part11.rar
- PTH.part12.rar
- PTH.part13.rar
- PTH.part14.rar
- PTH.part15.rar
- PTH.part16.rar
- PTH.part17.rar
- PTH.part18.rar
- PTH.part19.rar
- PTH.part20.rar
- PTH.part21.rar
- PTH.part22.rar
- PTH.part23.rar
- PTH.part24.rar
- PTH.part25.rar
- PTH.part26.rar
- PTH.part27.rar
- PTH.part28.rar
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.001
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.002
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.003
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.004
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.005
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.006
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.007
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.008
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.009
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.010
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.011
- SCAN COMPLET DTAC_CATEASCA_2.7z.012
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
12.503.475,06 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.