Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACH. LEMNE DE FOC PT. CAMINE CULTURALE SI BSERICI SI PELETI PENTRU BISERICI

Număr anunț
DA41050728
Autoritate contractantă
COMUNA VICTOR VLAD DELAMARINA (PRIMARIA COMUNEI VICTOR VLAD DELAMARINA) (CUI 4548520)
Furnizor / câștigător
SILVADOR FOREST SRL (CUI RO9668837)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.900 RON
Valoare atribuită
75.900 RON
Data publicării
26.08.2026 08:35
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.900 RON

din 75.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.