Ofertă acceptată Cumpărare directă

MDS.04 - SERVICII DE MEDICINA MUNCII PENTRU INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TIMIS

Număr anunț
DA41056216
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TIMIS (CUI 12321276)
Furnizor / câștigător
MEDICI'S (CUI 9299080)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
26.08.2026 13:34
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.