Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MS - ORTOPEDIE (militari raniti - lt.col. SERBAN Laurentiu )
- Număr anunț
- DA41055292
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- THERANOVA - CENTRUL DE PERFORMANTA ÎN PROTEZARE S.R.L. (CUI 15809493)
- Cod CPV
- 33141700-7 · Accesorii ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.352 RON
- Valoare finală
- 44.354 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:45
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.