Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transflux tub conector cu 2 valve unica utilizare - 20 cm
- Număr anunț
- DA41054770
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.950 RON
- Valoare atribuită
- 7.950 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:19
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.950 RON
din 7.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro