Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient /Recipiente/Recipienti pt. intepatoare-taietoare 0.5 L =Cutie plastic colectare CU ADR
- Număr anunț
- DA41054219
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:49
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro