Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ELECTRICE,sanitare si intretinere

Număr anunț
DA41053164
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DRACSENEI (CUI 18990610)
Furnizor / câștigător
PUBLICOM S.R.L. (CUI RO1393102)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.970,19 RON
Valoare atribuită
7.970,19 RON
Data publicării
26.08.2026 10:56
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.970,19 RON

din 7.970,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.