Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii interioare de constructii
- Număr anunț
- DA41055783
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA "O STROIA "CLUJ (CUI 5120750)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,09 RON
- Valoare atribuită
- 379,09 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:10
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,09 RON
din 379,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro