Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hrană pentru câine

Număr anunț
DA41055653
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
MARAVET S.R.L. (CUI RO10231304)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,34 RON
Valoare atribuită
407,34 RON
Data publicării
26.08.2026 13:04
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,34 RON

din 407,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.