Ofertă acceptată Cumpărare directă

31523000-8 Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)

Număr anunț
DA41055587
Autoritate contractantă
Comuna Negresti (CUI 17474424)
Furnizor / câștigător
FABRICA DE DESIGN S.R.L. (CUI RO24505523)
Cod CPV
31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.330 RON
Valoare atribuită
4.330 RON
Data publicării
26.08.2026 13:00
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.330 RON

din 4.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.