- Număr anunț
- DA41055030
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01594 (CUI 2573705)
- Furnizor / câștigător
- MOON COMIMPEX SRL (CUI RO9256992)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:31
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.240 RON
din 1.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro