Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA41055017
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL TBC DE COPII ILISUA (CUI 4548880)
Furnizor / câștigător
CONSECVENT COM SRL (CUI RO6868288)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,19 RON
Valoare atribuită
29,19 RON
Data publicării
26.08.2026 12:30
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,19 RON

din 29,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.