Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UMIDIFICATOR BARBOTOR UF PREUMPLUT CU APA STERILA 450ML FILET 9/16 SAU 1/4 HYDROX
- Număr anunț
- DA41054991
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- INFORMATIONAL S.R.L. (CUI 46975402)
- Cod CPV
- 33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.790 RON
- Valoare atribuită
- 2.790 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:28
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.790 RON
din 2.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro