Acasă · Licitații
· Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie echipamente de incalzire si produsele necesare pentru montajul si instalariea acestora
- Număr anunț
- DA41054558
- Autoritate contractantă
- ORASUL Bumbesti-Jiu (CUI 4666002)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOVA INVEST SRL (CUI 8080331)
- Cod CPV
- 39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.840,83 RON
- Valoare atribuită
- 99.840,83 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:08
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99.840,83 RON
din 99.840,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro