Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Dirigentie Santier pentru investitia "Reabilitare retea canal strada Brazilor Baia Mare"
- Număr anunț
- DA41053632
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Furnizor / câștigător
- COLANIS CONSULTING SRL (CUI 29931236)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:18
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro