Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxigen medicinal comprimat 5L, 1mc si DIOXID DE CARBON DE UZ MEDICAL ( CO2 ) 2.5 Butelie 10L SPITAL

Număr anunț
DA41051270
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SIAD ROMANIA SRL (CUI RO8184529)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.205 RON
Valoare atribuită
4.205 RON
Data publicării
26.08.2026 09:17
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.205 RON

din 4.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.