Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari: Eficientizarea energetica a sistemului de iluminat public finantat de AFM

Număr anunț
DA41055401
Autoritate contractantă
COMUNA SALCIA (CUI 2843230)
Furnizor / câștigător
AMIRAS C&L IMPEX SRL (CUI RO917713)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500.000 RON
Valoare atribuită
500.000 RON
Data publicării
26.08.2026 12:50
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500.000 RON

din 500.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.