Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii izolante - SRTFC CONSTANTA
- Număr anunț
- DA41055347
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 31650000-7 · Accesorii izolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38,51 RON
- Valoare atribuită
- 38,51 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:48
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38,51 RON
din 38,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro