Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE RCA

Număr anunț
DA41053854
Autoritate contractantă
COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
Furnizor / câștigător
SC Top Insurance Consulting Broker de Asigurari-Reasigurari SRL (CUI 17682794)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.363 RON
Valoare atribuită
5.363 RON
Data publicării
26.08.2026 11:29
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.363 RON

din 5.363 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.