Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servici ITP - MTMA peste 3500kg Vehicul special POMPIERI si ARMATA - MAI 59480 Exp. 05.09.2026

Număr anunț
DA41053609
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC OIL BUCURESTI S.R.L. (CUI RO5343450)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,14 RON
Valoare atribuită
223,14 RON
Data publicării
26.08.2026 11:17
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,14 RON

din 223,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.