Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE INSTALATII APA
- Număr anunț
- DA41052045
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- HOMPLEX S.A. (CUI RO32591037)
- Cod CPV
- 44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 964,30 RON
- Valoare atribuită
- 964,30 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:01
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
964,30 RON
din 964,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro