Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere si suport IT

Număr anunț
DA41050065
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC HERMES (CUI 4266588)
Furnizor / câștigător
AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
Cod CPV
51612000-5 · Servicii de instalare de echipament de procesare a informatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.771,76 RON
Valoare atribuită
8.771,76 RON
Data publicării
25.08.2026 17:12
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.771,76 RON

din 8.771,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.