Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rridicare topografică ”Modernizare prin betonare strada nr. 22 Tanacu” (Nr. cadastral 72020)

Număr anunț
DA41043225
Autoritate contractantă
Comuna Tanacu (CUI 4446589)
Furnizor / câștigător
TOPOGRAPHIC SOLUTION S.R.L. (CUI 40333934)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
25.08.2026 09:46
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.