Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA41056282
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADU VODA (CUI 15057765)
Furnizor / câștigător
VEM SRL (CUI RO7428757)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,26 RON
Valoare atribuită
364,26 RON
Data publicării
26.08.2026 13:39
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,26 RON

din 364,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.