Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA41055827
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29050210)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.131,40 RON
Valoare atribuită
4.131,40 RON
Data publicării
26.08.2026 13:13
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.131,40 RON

din 4.131,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.